Videoton: „Támadásban agresszívebbnek kell lennünk"

2013.01.24. 18:38
José Gomes, a labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton új vezetőedzője összességében elégedett volt az orosz élvonalbeli Dinamo Moszkva elleni nemzetközi felkészülési mérkőzésen látottakkal, azonban támadásban agresszívabb játékot vár a jövőben – adta hírül a vidi.hu.  



José Gomes, a Videoton vezetőedzője: „A támadásainknak még agresszívebbnek kell lenniük, és a labdatartásunkat is szeretnénk még tovább javítani. Azzal azonban tisztában kell lenni, hogy egy nagyon erős csapattal játszottunk a mai napon. Szervezetten és jól védekezett a Dinamo Moszkva, tehát nem volt könnyű dolgunk a támadásokkal. Van még hova fejlődnünk, azonban összességében elégedett vagyok a látottakkal."

Dan Petrescu, a Dinamo Moszkva vezetőedzője: „Igazságos eredmény született. Mi a felkészülés elején járunk, 10 napja kezdtük el a munkát. Ez volt a második felkészülési mérkőzésünk, és annak ellenére, hogy a sok edzés miatt fáradtabbak vagyunk, elégedett vagyok a teljesítményünkkel. A Videoton FC nagyon jó csapat, ezt tavaly Törökországban is megtapasztalhattam a Kuban Krasznodar vezetőedzőjeként, most azonban talán még annál is erősebbek. Ráadásul új edző érkezett a csapathoz, és látszott, hogy minden játékos bizonyítani szeretne. Ahogy mondtam, az eredmény reális, a mutatott játékunkkal pedig elégedett vagyok."

Legfrissebb hírek

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
13 órája

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37

Kilenc NB I-es csapat készül külföldi edzőtáborban – íme, a nyári felkészülési program klubonként

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 14:46

Nyíregyháza: többen is hiányoznak az edzőtáborba utazó keretből

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 14:31

Botka Endre: Borbély Balázs csapatot próbál kialakítani, ami eddig picit a háttérbe szorult

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 15:01

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik