DVSC: Szakály sérülése már a múlté, várja a folytatást

2013.02.25. 21:39
Szakály Péter, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva középpályása egy kisebb sérülés miatt kihagyott néhány edzést és a DVTK elleni felkészülési meccset, ám már egészséges és újra a társakkal dolgozik.

„A Videoton elleni Ligakupa-meccsen kaptam egy rúgást a lábamra, kellemetlen zúzódás volt, ezért kihagytam néhány edzést, és a Diósgyőr ellen sem tudtam pályára lépni, de már rendben vagyok, a csapattal folytatom a munkát – mondta a dvsc.hu-nak Szakály Péter, majd beszélt a felkészülésről is. – A mérkőzéseken kiderül majd, hogy rendben vagyunk-e. Szerintem becsületesen végigdolgoztuk az elmúlt közel két hónapot, jó edzéseken vehettünk részt. Úgy gondolom, semmi hátrányunk nem származott abból, hogy nem utaztunk el, az időjárás is kegyes volt hozzánk, két hete folyamatosan füvön tudunk edzeni, és itthon is meg tudtuk valósítani, amit korábban az edzőtáborban. Nagyon bízom magunkban, hogy sikerrel tudjuk venni az első akadályt, a Kecskemét elleni mérkőzést. Az edzőmeccsekből messzemenő következtetést nem szabad levonnunk, a bajnoki teljesen más, mint ahogy a Videoton elleni Ligakupa-meccs is az volt."Szakály Péter, majd beszélt a felkészülésről is. – A mérkőzéseken kiderül majd, hogy rendben vagyunk-e. Szerintem becsületesen végigdolgoztuk az elmúlt közel két hónapot, jó edzéseken vehettünk részt. Úgy gondolom, semmi hátrányunk nem származott abból, hogy nem utaztunk el, az időjárás is kegyes volt hozzánk, két hete folyamatosan füvön tudunk edzeni, és itthon is meg tudtuk valósítani, amit korábban az edzőtáborban. Nagyon bízom magunkban, hogy sikerrel tudjuk venni az első akadályt, a Kecskemét elleni mérkőzést. Az edzőmeccsekből messzemenő következtetést nem szabad levonnunk, a bajnoki teljesen más, mint ahogy a Videoton elleni Ligakupa-meccs is az volt."

A DVSC szombaton, az NB I 18. fordulójában a Kecskeméthez látogat.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
11 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
13 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26
Ezek is érdekelhetik