DVTK: Seydi örül a góljának, de van némi hiányérzete

2013.02.09. 10:53
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK támadója, L’Imam Seydi a Zbrojovka Brno elleni felkészülési mérkőzésen elszenvedett 2–1-es vereséget követően elmondta, örül, hogy a pályán töltött fél óra alatt háromszor is helyzetbe tudott kerülni, ám annak már kevésbé, hogy ezek közül csak egyet váltott gólra.

„A helyzetek számával elégedett vagyok, az ennyi idő alatt megfelelőnek mondható, azonban még többet kellett volna értékesíteni. De hát ezért edzőmeccs az edzőmeccs, hogy gyakoroljam a helyzetkihasználást, és a bajnokikon még jobb teljesítményt nyújtsak. Első törökországi mérkőzésnek jó volt” – kezdte a dvtk.eu-nak adott nyilatkozatát Seydi, aki saját állapotára is kitért.

„Még nem teljesen vagyok rendben, a csípőm mindkét oldalán érzek fájdalmat. Több orvos is megvizsgált, és az a véleményük, hogy pihentetéssel lehetne a legjobban kúrálni a bajt, azonban a felkészülési időszak közepén járunk, sok mindenre jut ilyenkor idő, de a pihenésre nem. Próbálunk egyensúlyozni a munka és a pihenés között, ennek eredményeként nem voltam a kezdőcsapat tagja pénteken” – tette hozzá a 27 esztendős támadó.

Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik