Haladás: Simonnal hosszú távra tervezhetnek a klubnál

2013.02.22. 17:13
A Győri ETO labdarúgócsapatától kölcsönvett Simon András egyelőre a Haladás második együttesével készül, ám ha jó teljesítményt nyújt, tavasszal felkerülhet az NB I-es gárdához. A 22 éves támadóval hosszabb távra is tervezhet a szombathelyi klub, ha meggyőzi a vezetőket.

„András csütörtök este keresett meg, hogy Szombathelyen szeretné újra felépíteni magát, és hamar meg is egyeztünk vele – mondta Tóth Miklós, a Haladás ügyvezető igazgatója a klub hivatalos honlapjának. – Ebben segítségére lesz a családja is, édesapja az Illés Akadémia szakmai igazgatója, míg ikertestvére a Haladásban futballozik. Simont hívták Siófokra és Egerbe is, de úgy érezte, itt tud igazán megújulni. Abban maradtunk, hogy tavasszal az NB II-es gárdánál edz és ott is játszik, de nyilván ha olyan teljesítményt nyújt, az első csapat kapuja is nyitva áll előtte, erről egyeztettünk Artner Tamással és Tóth Lászlóval. Artner Tamás figyelemmel kíséri a játékát, és – csakúgy, mint a többi fiatalt – bármikor odaveheti az első csapathoz. Hozzáteszem: András egyáltalán nem állt elő horribilis anyagi követelésekkel, a bére nem terheli meg jelentősen a pénztárcánkat. Reméljük, neki és nekünk is hasznos lesz ez a pár hónap, ebben az esetben pedig nyáron akár hosszabb távra is tervezhetünk vele.”Tóth Miklós, a Haladás ügyvezető igazgatója a klub hivatalos honlapjának. – Ebben segítségére lesz a családja is, édesapja az Illés Akadémia szakmai igazgatója, míg ikertestvére a Haladásban futballozik. Simont hívták Siófokra és Egerbe is, de úgy érezte, itt tud igazán megújulni. Abban maradtunk, hogy tavasszal az NB II-es gárdánál edz és ott is játszik, de nyilván ha olyan teljesítményt nyújt, az első csapat kapuja is nyitva áll előtte, erről egyeztettünk Artner Tamással és Tóth Lászlóval. Artner Tamás figyelemmel kíséri a játékát, és – csakúgy, mint a többi fiatalt – bármikor odaveheti az első csapathoz. Hozzáteszem: András egyáltalán nem állt elő horribilis anyagi követelésekkel, a bére nem terheli meg jelentősen a pénztárcánkat. Reméljük, neki és nekünk is hasznos lesz ez a pár hónap, ebben az esetben pedig nyáron akár hosszabb távra is tervezhetünk vele.”

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
4 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
14 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
21 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
22 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik