Újabb mezeket árverez márciusban és áprilisban a labdarúgó NB I 7. helyén álló DVTK Rakaczki Bence gyógyulásáért.
A tavalyi hárommillió forint összegyűjtése után a klub az Arsenal, a Manchester City és a Milan egy-egy dedikált mezét bocsátja licitre, a bevételt a leukémiával kezelt kapusuk gyógyítására ajánlja fel.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






