A labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjében, a DVSC-Teva–Videoton párharc visszavágóján teszteli a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) a hat játékvezetős modellt. A székesfehérváriak honlapja szerint a játékvezető, a két asszisztens és a tartalék-játékvezető mellett két gólbíró is közreműködik a mérkőzésen.
A Magyar Labdarúgó-szövetség döntése értelmében a 2013–2014-es bajnokság mindegyik mérkőzésén hat játékvezető lesz majd, azaz bevezetik a gólbírós játékvezetői modellt. Tapasztalatszerzés céljából a szerda esti Ligakupa-negyeddöntő visszavágóján tesztelik először az új rendszert. Tapasztalatszerzés céljából a szerda esti Ligakupa-negyeddöntő visszavágóján tesztelik először az új rendszert.
A Debrecen–Videoton mérkőzés 18 órakor kezdődik. Az első találkozón 1–0-s székesfehérvári győzelem született.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






