DVSC: Korhut sérüléssel bajlódott, de már bevetésre kész

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.04.05. 16:30
Korhut Mihály, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva bal oldali védője a hét elején kisebb sérüléssel bajlódott, de már rendben van, így a szakmai stábon múlik, játszhat-e vasárnap a Budapest Honvéd elleni bajnokin.

A Debrecen balhátvédje, Korhut Mihály a héten kisebb sérüléssel bajlódott: kedden az egyik edzésen kicsit meghúzódott a combközelítő izma, emiatt néhány edzést kihagyott, de jelenleg nincsenek fájdalmai, így jó esély van a játékára.

„Valóban elég régen játszottam, és már hiányzik. A szakmai stáb dönti majd el, hogy a Honvéd ellen szerepet kapok-e. Én mindenesetre az edzéseken igyekszem úgy teljesíteni, hogy számítsanak rám. Ha pályára lépek a Bozsik-stadionban, azon leszek, hogy jó játékkal háláljam meg a bizalmat" – beszélt a csapatba kerülés esélyeiről Korhut Mihály a dvsc.hu-nak.

„A legutóbbi mérkőzésem szép emlékű, hiszen négy egyre legyőztük a Pécset, és remélem, hasonlóban lesz részem vasárnap is, bár Kispesten nem könnyű nyerni. Az MTK ellen bebizonyították, hogy jó csapatot alkotnak, és ugyan kikaptak, több helyzetük volt, jobban is játszottak véleményem szerint. Hazai pályán még veszélyesebbek lehetnek, úgyhogy végig koncentrálnunk kell, valamint a helyzeteinket belőni. Bízom benne, hogy tudunk javítani és három ponttal térhetünk haza" – nézett a jövőbe a 24 éves ballábas védő.

A Loki vasárnap 16.30-kor lép pályára a Budapest Honvéd otthonában.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01
Ezek is érdekelhetik