A Ferencváros hosszú szünet után gyűjtött be ismét újabb trófeát. A 2004-es bajnoki siker óta ugyanis először emelhettek magasba ismét egy kupát. A játékosok és a szurkolók is hatalmas örömmel fogadták a Ligakupa-sikert, Böde Dániel madocsai zászlóval, míg Jova Levente zászlóval a nyakán ünnepelt.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






