A Sport Tv Harmadik Félidő Extra című műsorának vendége volt Kondás Elemér, a DVSC vezetőedzője és Herczeg András, a Debreceni Labdarúgó Akadémia ügyvezetője. Az akadémia edzőközpontját szombaton adták át Debrecen-Pallagon, így Herczeg beszélt az első benyomásokról, emellett a klub új stadionjának helyzete, építése is szóba került.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






