FTC: kórházban a Strestík által elkaszált Leonardo
Kórházba szállították Leonardót, a labdarúgó NB I-ben szereplő FTC játékosát, miután a Győri ETO elleni idegenbeli bajnokin (1–0) megsérült. A brazil támadóval szemben a mérkőzés 77. percében Marek Strestík szabálytalankodott, a ferencvárosi futballistát hordágyon vitték le a pályáról, a győrit pedig kiállították.
Leonardót kórházba szállították a Győri ETO elleni bajnoki után, az FTC brazil támadója elképzelhető, hogy bokatörést szenvedett. A szabálytalankodó Strestík a mérkőzés után bocsánatot kért rossz becsúszásáért.
Az FTC legyőzésével megszerezte a bajnoki címet a Győri ETO.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







