NB I: aránytalan volt a könnygáz alkalmazása Debrecenben
Szakszerűtlen és aránytalan volt a könnygáz alkalmazása a vasárnapi, DVSC-Teva–Ferencváros NB I-es labdarúgó bajnokin – állapította meg Papp Károly országos rendőrfőkapitány.
„Szakszerűtlen, mert a könnygáz bejutott az autóbuszok zárt terébe, alkalmazása pedig nem állt arányban a szurkolói csoportok passzív ellenálló magatartásával” – írta a police.hu. A rendőrségi akcióban egy kilencéves kislány is sérülést szenvedett, akinek ugyancsak jutott a könnygázból.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






