NB I: Elhozott egy pontot Győrből a DVTK
A labdarúgó NB I 1. fordulójában a bajnok Győr a Diósgyőrt fogadta. A két piros lappal „színesített” mérkőzésen nem bírtak egymással a csapatok, a döntetlen igazságosnak mondható.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







