NB I: először győzte le otthon a Paksot a Kecskemét
A labdarúgó NB I 12. fordulójában a KTE-Phoenix Mecano hátrányból 3–1-re megverte a MVM Paks csapatát. A győzte hazai pályán első ízben múlta fölül ellenfelét.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik







