DVSC: Bódit megműtötték, pár hét múlva edzhet
Megműtötték Bódi Ádámot, a labdarúgó NB I-ben listavezető DVSC-Teva középpályását – adta hírül a klub hivatalos honlapja. A 23 éves játékos két-három hét múlva elkezdhet edzeni.
Mint ismert, Bódi még a DVTK elleni bajnokin bokasérülést szenvedett, s bár később is pályára tudott lépni, egy gyulladás miatt a műtét elkerülhetetlen volt.
Bódit Tatán dr. Béres György operálta meg, a DVSC közleménye szerint a fiatal játékos ott lehet a téli felkészülés kezdetén.
Mint ismert, Bódi még a DVTK elleni bajnokin bokasérülést szenvedett, s bár később is pályára tudott lépni, egy gyulladás miatt a műtét elkerülhetetlen volt.
Bódit Tatán dr. Béres György operálta meg, a DVSC közleménye szerint a fiatal játékos ott lehet a téli felkészülés kezdetén.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






