MK: két játékost eltiltottak, megrovás az FTC gyúrójának
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága december 5-i ülésén az alábbi határozatokat hozta.
Magyar Kupa
Iszlai Bence (Haladás) és Papp Szilárd (Siófok) 2-2 Magyar Kupa országos főtábla mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
Eisemann László gyúró (FTC) írásbeli megrovásban részesült. Magyar Kupa
Iszlai Bence (Haladás) és Papp Szilárd (Siófok) 2-2 Magyar Kupa országos főtábla mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
Eisemann László gyúró (FTC) írásbeli megrovásban részesült.
Legfrissebb hírek

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik







