Nincs szerencséje a Debreceni VSC veteránjának, Dombi Tibornak, ugyanis a 40 éves szélső a szerdai edzésen megsérült, s emiatt lemarad a törökországi edzőtáborról.
„Egy társammal egyszerre startoltunk rá a labdára, és én estemben már csak belelöbbölni tudtam. Éreztem, hogy valami baj történt, másnapra csak még rosszabb lett. Megijedtem, hogy szakadás történt, de a vizsgálatok kimutatták, csak megnyúltak a térdszalagok. Most egy hét teljes pihenő követezik, ami bosszantó, mert így nem utazom el Belekbe a csapattal. De öröm az ürömben, hogy nincs szakadás” – mondta Dombi Tibor a haon.hu megyei oldalnak.Dombi Tibor a haon.hu megyei oldalnak.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




