Videó: Remélem, már nem mi vagyunk a legrosszabbak - Horváth
A Győr 1–0-ra legyőzte a Videotont vasárnap az NB I-ben. Horváth Ferenc, a vendégek edzője szerint korábban kaptak hideget-meleget, és reméli, hogy elmozdultak a „világ legrosszabb csapata” pozícióból. A tréner hozzátette, azt kérte a játékosoktól, játsszanak hidegfejű bérgyilkosok módjára.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







