DVTK: Szivics nem jelenti fel a Videoton edzőit

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.05.17. 08:58
A labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőr labdarúgócsapatának vezetőedzője, Tomiszlav Szivics nem tesz feljelentés a keddi Ligakupa-döntőt követő öltözőfolyosói inzultálások miatt.


Garancsi István, a Videoton tulajdonosa a Diósgyőrrel szemben elbukott Ligakupa-döntő után a klub honlapján beszélt Tomiszlav Szivics viselkedéséről. A finálé után nemcsak az ünnepléstől volt zajos az öltöző és a folyosó, hanem az edzők verbális csatájától is. Az esettel kapcsolatban most a DVTK vezetőedzője is megszólalt.

„Ennek az esetnek bizonyára lesz folytatása, vannak tények és voltak, akik láttak mindent – idézi Tomiszlav Szivicset a boon.hu. – És majd nyilatkozni fogunk, ha eljön az ideje. Az biztos, hogy senkit nem fejeltem le, és sokkal kevesebbet foglalkoztam a bírókkal, mint annak a csapatnak a vezetőedzője, aki ezt a nyilatkozatot tette. Az öltözőfolyosón történtekről annyit, hogy az MLSZ-ellenőr rendőrrel jött utánam, hogy fel akarom-e jelenteni a két spanyol edzőt, mondtam, hogy nem, mert nem akarok ezzel foglalkozni. De ettől többet ehhez a témához most nem szeretnék hozzátenni.”
Garancsi István, a Videoton tulajdonosa a Diósgyőrrel szemben elbukott Ligakupa-döntő után a klub honlapján beszélt Tomiszlav Szivics viselkedéséről. A finálé után nemcsak az ünnepléstől volt zajos az öltöző és a folyosó, hanem az edzők verbális csatájától is. Az esettel kapcsolatban most a DVTK vezetőedzője is megszólalt.

„Ennek az esetnek bizonyára lesz folytatása, vannak tények és voltak, akik láttak mindent – idézi Tomiszlav Szivicset a boon.hu. – És majd nyilatkozni fogunk, ha eljön az ideje. Az biztos, hogy senkit nem fejeltem le, és sokkal kevesebbet foglalkoztam a bírókkal, mint annak a csapatnak a vezetőedzője, aki ezt a nyilatkozatot tette. Az öltözőfolyosón történtekről annyit, hogy az MLSZ-ellenőr rendőrrel jött utánam, hogy fel akarom-e jelenteni a két spanyol edzőt, mondtam, hogy nem, mert nem akarok ezzel foglalkozni. De ettől többet ehhez a témához most nem szeretnék hozzátenni.”

Az Észak-Magyarország napilap értesülései szerint a meccs utáni történések az MLSZ fegyelmi bizottságának jövő hét keddi ülésén kerülhetnének napirendre. Tomiszlav Szivicsnek azonban erre az időpontra más ügy miatt is idézése van a fegyelmi bizottságtól, de azon nem lesz jelen, mert jogi képviselője útján meghallgatásának halasztását kérte (a Haladás elleni meccs után tett nyilatkozatról van szó). Ezért nagy valószínűséggel május 27-én, kedden kell mindkét ügyben az MLSZ elé állnia, addigra pedig a DVTK és Szivics túl lesz a Magyar Kupa-döntőjén…

Legfrissebb hírek

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51

A DVTK-ban folytatja a vb-ezüstérmes csatár dédunokája – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 17:48

Jurek végleg az MTK-é lehet, játékost kaphat érte a DVTK – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 11:30

A DVTK-tól távozó Roguljic Banja Lukában folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.10. 09:29

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása

Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08
Ezek is érdekelhetik