FTC: Leonardo szerint csak úgy engedik el, ha elhagyja az országot

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.07.09. 21:15
A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencvárostól távozóban lévő Leonardo a közösségi oldalán hozta nyilvánosságra, miért nem sikerült még felbontania a szerződését a zöld-fehér klubbal. A brazil játékos érdekes információkat is közölt.

„Jó estét! Szeretnék mindenkit informálni a helyzetemről. Tegnap volt egy találkozóm a Ferencváros vezetőivel. Mint mindenki tudja, távozni szeretnék a klubtól, és a klub is ezt szeretné. De van egy nézeteltérésünk. Nagyon sajnálom ezt, mivel igazán szeretem a Ferencvárost és Budapestet. De néha így alakulnak a dolgok" – kezdte Leonardo a posztját a Facebookon.

„Azt gondoltam, baráti körülmények között válunk el, de a klub hirtelen akar egy különleges záradékot a szerződésem felbontásához, amelyben az állna, hogy a következő három évben nem játszhatok Magyarországon. Szerintem ez nem fair. Szeretem ezt a bajnokságot. Szeretném megoldani ezt az ügyet, de ez nagyon zavaró. Három hete itt vagyok, és semmi előrelépés. Túl hosszú ideje megy már ez, ami senkinek sem jó. Ez az én álláspontom, csak ezt akartam nyilvánvalóvá tenni" – zárta a brazil játékos.

Ha az FTC valóban úgy állapodik meg Leonardóval, hogy nem játszhat hazánkban a következő három évben, akkor a légiós minden bizonnyal távozik Magyarországról, mivel valószínűleg folytatni akarja karrierjét.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
11 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
21 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:51

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik