Videó: Simon panenkázott, az Újpest meg Szuperkupát nyert
A Magyar Kupa-győztes Újpest FC legyőzte a bajnok Debrecent, így elhódította a Szuperkupát. A felejthetőre sikerült rendes játékidő után a tizenegyeseknél a fővárosiak bizonyultak pontosabbnak, Simon Krisztián panenkás megoldása különösen szép volt.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






