Videó: „Nem értettük, hogy akkor ez miért volt szándékos!”
Nem bírt egymással a Diósgyőr és a Debrecen a labdarúgó NB I 6. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után a hazaiaktól Tomiszlav Szivics vezetőedző, míg a vendégektől Kondás Elemér vezetőedző és Korhut Mihály értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







