DVSC: 8 évig kiállítás nélkül, most 2 jogtalan sárga - Zsidai

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.10.01. 13:14
Zsidai László, a DVSC-Teva labdarúgója nagyon fájlalja, hogy az MVM Paks elleni kiállítása miatt két mérkőzésre tiltotta el az MLSZ fegyelmi bizottsága – így a Videoton elleni rangadót is ki kell hagynia.

„Azért tiltottak el két meccsre, mert egy hónapon belül másodjára állítottak ki, ami számomra azért bosszantó különösen, mert előtte nyolc évig egyszer sem kaptam piros lapot – nyilatkozta Zsidai László a dvsc.hu-nak. – Pakson nem éreztem jogosnak egyik sárgát sem. A második esetnél különösen nem, hiszen futottunk a labdáért Harasztival, mindketten használtuk a kezünket a küzdelemnél. Elestünk, és sárgát kaptam. A jegyzőkönyvbe az került, hogy ígéretes helyzetben szabálytalankodtam, holott az oldalvonalnál történt az eset, távol a kaputól. Sajnálom, hogy így alakult, de azt még jobban, hogy kikaptunk. A paksiak végig kontrára játszottak, a két góljukon kívül még egy nagy helyzetükre emlékszem, és ennyi, nem tudok mondani más olyan szituációt, amikor átjátszottak volna minket. Fájó a vereség, és számomra az is, hogy most két bajnokit ki kell hagynom. Ebben benne van egy rangadó, a Videoton elleni találkozó is. Nem tehetek mást, el kell fogadnom, és készülni arra az alkalomra, amikor megint pályára léphetek.”

 

Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
15 órája

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01

Kl: a DVSC-nek szerencséje volt, a Paksnak nem, FTC–Ajax és KÍ–ETO is jöhetne

Európa-konferencialiga
2026.06.17. 14:41
Ezek is érdekelhetik