Nyíregyháza: két kölcsönjátékos is visszatért a DVSC-hez

2015.01.28. 19:55
Visszatér a labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Tevához Szécsi Márk és Nagy Zoltán. Mindkét játékos kölcsönben szerepelt a Nyíregyháza Spartacusnál. 

Szécsi Márk és Nagy Zoltán is a Debrecen játékosa, az elmúlt hónapokban viszont kölcsönben Nyíregyházán szerepeltek. Előbbi egy hosszú sérülés után gyógyult fel, a felkészülést mindkét labdarúgó a Szparival kezdte el.

A Nyíregyháza hivatalos oldalán azt írja, a játékosok munkájával és hozzáállásával maximálisan elégedett volt, az új igazolásoknak köszönhetően viszont tavasszal várhatóan kevesebb szerephez juthatnának, ezért a klub vezetősége úgy döntött, a játékosok visszatérhetnek anyaegyesületükhöz, a Debrecenhez.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A DEBRECENI VSC-TEVÁNÁL
Érkezők: Wittrédi Dávid (PMFC, szabadon igazolható)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők: Kondás Kristóf
(Balmazújváros), Nagy Zoltán (Nyíregyháza), Szatmári Csaba (Balmazújváros), Szécsi Márk (Nyíregyháza)
Az utánpótlásból felkerültek:
Kiszemeltek:
Távozók: Dalibor Volas (szlovén, NK Maribor – Szlovénia), L’Imam Seydi (francia, Nyíregyháza Spartacus),
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatértek klubjukhoz:
Távozhatnak: Rene Mihelic (szlovén, érdeklődnek iránta: Spezia – Olaszország, Eintracht Braunschweig – Németország), Varga József (érdeklődnek iránta: külföld)
TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A NYÍREGYHÁZA SPARTACUSNÁL
Érkezők: Zurabi Arziani (grúz, Szahalin – Oroszország), Dato Darcimelija (grúz, FK Szevasztopol II – Ukrajna), Juraj Halenár (szlovák, Slovan – Szlovákia), Deniss Ivanovs (lett, FK Liepaja – Lettország), Michael Kovacevic (svájci, szabadon igazolható, legutóbb Sztara Zagora – Bulgária), L’Imam Seydi (francia, Nyíregyháza Spartacus), Igor Zofcák (szlovák, Slovan – Szlovákia)
Kölcsönbe érkezők: Bosnjak Predrag (FTC)
Kölcsönből visszatérők: Dajka László (Nyírbátor), Perger Géza Bence (Balmazújváros), Reznek Donát (Balmazújváros)
Az utánpótlásból felkerültek:
Kiszemeltek: Pölöskey Péter (PMFC)

Távozók: Huszák Tamás (Soroksár), Molnár Marcell, Patály János (Diósd?), Póti Krisztián, Spitzmüller István (Békéscsaba), Borisz Zsivanovics (szerb)
Kölcsönbe távozók: Bajzát Péter (Mezőkövesd), Dajka László (Cigánd), Gengeliczki Gergő (Mezőkövesd), Reznek Donát (Cigánd)
Kölcsönből visszatértek klubjukhoz:
Nagy Zoltán (DVSC), Szécsi Márk (DVSC)

 

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
13 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
23 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:51

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26
Ezek is érdekelhetik