KTE: Szavics három hónapos kihagyás után ismét a pályán

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.02.10. 09:48
Vladan Szavics, a labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE 35 éves csapatkapitánya Achilles-ín-sérülése miatt hosszabb időt kihagyott, ám a Siófok elleni felkészülési mérkőzésen ismét ott lehetett a pályán.
„Nagyon boldog vagyok, hogy visszatérhettem ebből a kellemetlen sérülésből. Három hónapig húzódott, csak a pihenés és a terápiák tudtak segíteni. Jól éreztem magam a pályán. Pici félsz még volt bennem, hogy miként reagál a lábam, de ez az érzés elmúlt – mondta Vladan Szavics a kecskemetite.hu-nak. – Három hetünk van az első bajnoki meccsig, ennyi idő még biztosan kell ahhoz, hogy az új labdarúgók maximálisan beépüljenek, elsajátítsák a csapat alapjátékát. Az összecsiszolódásra kell tehát még egy kis idő, de ennyinek elégnek is kell lennie ahhoz, hogy eredményesen kezdhessünk. Azzal már elégedett lennék, ha ugyanolyan stabilan futballoznánk, mint az ősszel.”

Legfrissebb hírek

NB II: korábbi U-válogatott játékost igazolt a Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 11:00

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48

Ajkáról érkezik kapus Kecskemétre a távozó Varga Bence helyére

Labdarúgó NB II
2026.05.19. 10:52

Videó: a Honvéd játékosa széttépte a mezét, majd mutogatni kezdte a bírónak

Labdarúgó NB II
2026.03.10. 08:49

Feszült hangulatú meccset nyert meg a Kecskemét a Bozsik Arénában

Labdarúgó NB II
2026.03.09. 21:53

Borbély Balázs: Az első húsz percben sem a hozzáállással, sem a játékkal nem voltam elégedett

Labdarúgó NB I
2026.03.04. 08:02

Hosszabbításban dőlt el: az ETO legyőzte a KTE-t, és ott van a Magyar Kupa elődöntőjében

Labdarúgó NB I
2026.03.03. 22:37

A Honvéd és a Kecskemét is két gólt szerezve nyert – ez történt szombaton az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.02.28. 17:00
Ezek is érdekelhetik