DVSC: török megfigyelők kémlelték Bódi Ádám játékát

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.04.15. 10:02
A Kecskeméti TE–DVSC-Teva bajnoki mérkőzésen török csapat megfigyelői ültek a lelátón, akik Bódi Ádám teljesítményére is kíváncsiak voltak – a gólja láttán jó benyomást tehetett rájuk.

„Fájó időszakot tudhatok magam mögött, az első két hét kemény volt – mondta a Nemzeti Sportnak Bódi Ádám, aki tavasszal Kecskeméten volt először kezdő. – Az ősszel alapembernek számítottam, kicsit értetlenül álltam az események előtt – persze az sajnos önmagáért beszél, hogy nem szereztem gólt az ősszel, vagyis meg lehetett érteni a szakmai stáb döntését. Új helyzettel találtam magam szembe, ugyanis rendre az első perctől fogva a pályán lehettem, de ez megváltozott. Remélem, a hétvégi, Paks elleni mérkőzésen újra kezdő lehetek – de hogy nyáron merre vet a sors, még nem tudom. A szerződésem nem jár le, ám minden futballista szeretné magasabb szinten kipróbálni magát, ehhez persze elengedhetetlen, hogy stabil kezdő legyek a Lokiban. Még hét forduló vár ránk, vagyis lesz lehetőségem brillírozni, de ennyi idő alatt le is írhatom magam.” Bódi Ádám, aki tavasszal Kecskeméten volt először kezdő. – Az ősszel alapembernek számítottam, kicsit értetlenül álltam az események előtt – persze az sajnos önmagáért beszél, hogy nem szereztem gólt az ősszel, vagyis meg lehetett érteni a szakmai stáb döntését. Új helyzettel találtam magam szembe, ugyanis rendre az első perctől fogva a pályán lehettem, de ez megváltozott. Remélem, a hétvégi, Paks elleni mérkőzésen újra kezdő lehetek – de hogy nyáron merre vet a sors, még nem tudom. A szerződésem nem jár le, ám minden futballista szeretné magasabb szinten kipróbálni magát, ehhez persze elengedhetetlen, hogy stabil kezdő legyek a Lokiban. Még hét forduló vár ránk, vagyis lesz lehetőségem brillírozni, de ennyi idő alatt le is írhatom magam.”

Tervei szerint az első verzió valósul meg.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
3 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01
Ezek is érdekelhetik