MLSZ: Garancsi sajnálja, hogy vége a nyílt levelek korának

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.04.02. 18:57
Garancsi István büszke arra, hogy Nyilasi Tiborhoz és Török Gáborhoz hasonlóan új tagként bekerült az MLSZ elnökségébe, de sajnálja, hogy új pozíciójában nem írhat több kritikus nyílt levelet Csányi Sándor MLSZ-elnöknek. A Videoton elnöke leszögezte, azért fog dolgozni, hogy megváltozzon a klubok működésének struktúrája, és az MLSZ inkább szolgáltató legyen, mint mindent a birtokaként kezeljen.

„Természetesen rendkívül megtisztelőnek tartom, hogy bekerülhettem a Magyar Labdarúgó-szövetség elnökségébe, és közvetlenebb módon tudok tenni a magyar labdarúgásért. Ebben az új helyzetben elmondhatom, hogy az egyik szemem sír, a másik pedig nevet. Ami örömteli, az elnökség tagjaként végre többet tudok tenni azért, hogy minél hatékonyabban képviseljem a klubok érdekeit, hiszen évek óta következetes küzdelmet folytattam a szövetséggel annak érdekében, hogy ne az MLSZ-nek, mint hivatalnak legyenek klubjai, edzői, játékosai, hanem az elsődleges állapotban a kluboknak, edzőknek, játékosoknak legyen egy szolgáltató szövetségük, amely segít nekik a szakmai, gazdasági, marketing és kommunikációs munkában. A másik szemem ugyanakkor sír, mert korábbi szokásommal ellentétben, a mostani helyzetben már nem írhatok több nyílt levelet az MLSZ elnökének, bizonyos protokollok megváltoztatását követelve" – idézte Garancsit a vidi.hu. vidi.hu.

Legfrissebb hírek

Az új idényben OTP Bank Liga lesz a labdarúgó NB I hivatalos neve

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 14:30

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Aleksander Ceferin köszönetet mondott Csányi Sándornak a sikeres BL-döntő-rendezésért

Bajnokok Ligája
2026.06.02. 19:37

NB III: megvannak az osztályozós párharcok – a SZAC és a Gyöngyös már feljutott

Labdarúgó NB II
2026.06.02. 13:06

Horváth Dávid veszi át Kemenes Szabolcs helyét az U17-es és az U19-es válogatottnál – hivatalos

Magyar válogatott
2026.06.01. 11:29

NS-infó: a fiatal- és a magyarajánlásról tárgyalt az MLSZ – Gómez és Corbu már nem számít hazai játékosnak

Labdarúgó NB I
2026.06.01. 09:18

Magyar Péter is ott volt a Bajnokok Ligája döntőjén – kép

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 22:19
Ezek is érdekelhetik