A labdarúgó NB I-től búcsúzó Győri ETO a következő szezontól a harmadosztályban szerepel. Az biztos, hogy Miriuta László vezetőedző távozik, a helyére pedig sajtóhírek szerint két jelölt van.
Az ETO várhatóan olyan vezetőedzőre bízza a nyártól a felnőttcsapat irányítását, aki jelenleg a győri utánpótlásban dolgozik – írja a kisalfold.hu. A lap szerint két jelölt van a posztra: Csató Sándor és a mostani idényben az NB III-as Győri ETO II-t irányító Németh Zoltán.kisalfold.hu. A lap szerint két jelölt van a posztra: Csató Sándor és a mostani idényben az NB III-as Győri ETO II-t irányító Németh Zoltán.
A 49 esztendős Csató játékosként majd’ tíz évet futballozott Békéscsabán, később pedig a Győri ETO-ban és a Videotonban szerepelt. Edzőként a Vidinél, a Békéscsabánál, a Ferencvárosnál és a Győrnél dolgozott.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Iskolajátékkal verte meg a Győr a Gloriát a női kézi BL-ben
Kézilabda
2025.10.04. 19:32
Ezek is érdekelhetik





