PAFC: most érdemes jégkrémet venni Felcsúton!

2015.05.15. 08:17
A labdarúgó NB I-ben 27 forduló után a 10. helyen álló Puskás Akadémia FC nem hétköznapi akcióval készül a szombati, Kecskeméti TE elleni bajnokira. A felcsútiak 32 százalékos kedvezménnyel készülnek, de egy győzelem esetén a következő fordulóban ez a szám 35-re növekszik. Az okokról Takács Bence kommunikációs igazgató beszélt.

„Mivel szombatra kellemes tavaszi időt ígérnek a meteorológusok, azt találtuk ki, hogy 32 százalékos kedvezményt kapnak a szurkolók, ha jégkrémet vásárolnak. Azért 32, mert felnőtt élvonalbeli csapatunk ennyi pontot gyűjtött eddig. Ha most hármat szerez (a KTE ellen), az Újpest elleni találkozón 35 százalékot adunk. Hogy mire? Azt egyelőre még nem szeretnénk elárulni…” – idézi a kemma.hu Takács Bencét, aki az élvonalbeli együttes szerepléséről is beszélt.

„Csapatunk a második szezonját tölti az élvonalban. A legtöbb gárdánál korábban az volt megfigyelhető, hogy számukra a második év bizonyult vízválasztónak. Vagy kiesett az élvonalból, vagy hosszú időre tagságot váltott. A Puskás Akadémiának az idén már nem lehetnek kiesési gondjai, a harminckét megszerzett ponttal a tizedik helyen áll, vagyis a középmezőnyhöz tartozik. Természetesen csapatunk szeretne minél sikeresebb lenni, minél jobb eredményeket elérni, de most is hangsúlyozom: nekünk elsősorban az utánpótlás-nevelés a fő feladatunk. Együttesünkben már most öt-hat olyan játékos kap rendszeresen lehetőséget, aki itt vált élvonalbeli labdarúgóvá vagy tőlünk került fel az NB I-be” – mondta Takács, aki rátért a nézőszámra is.

„Büszkék vagyunk a tavaszi mérlegünkre is, hiszen mérkőzéseink során 62 százalékos az aréna kihasználtsága, vagyis 2300 körüli az átlagnézőszám. Ezen a számon tovább javíthat a szombati a nap, illetve a jövő hét végi, Újpest elleni mérkőzés.”

A PAFC legutóbbi három bajnokiján kikapott, szombaton 18.30-tól fogadja a Kecskemétet, majd jövő szombaton 14 órától az Újpestet.

kemma.hu Takács Bencét, aki az élvonalbeli együttes szerepléséről is beszélt.

„Csapatunk a második szezonját tölti az élvonalban. A legtöbb gárdánál korábban az volt megfigyelhető, hogy számukra a második év bizonyult vízválasztónak. Vagy kiesett az élvonalból, vagy hosszú időre tagságot váltott. A Puskás Akadémiának az idén már nem lehetnek kiesési gondjai, a harminckét megszerzett ponttal a tizedik helyen áll, vagyis a középmezőnyhöz tartozik. Természetesen csapatunk szeretne minél sikeresebb lenni, minél jobb eredményeket elérni, de most is hangsúlyozom: nekünk elsősorban az utánpótlás-nevelés a fő feladatunk. Együttesünkben már most öt-hat olyan játékos kap rendszeresen lehetőséget, aki itt vált élvonalbeli labdarúgóvá vagy tőlünk került fel az NB I-be” – mondta Takács, aki rátért a nézőszámra is.

„Büszkék vagyunk a tavaszi mérlegünkre is, hiszen mérkőzéseink során 62 százalékos az aréna kihasználtsága, vagyis 2300 körüli az átlagnézőszám. Ezen a számon tovább javíthat a szombati a nap, illetve a jövő hét végi, Újpest elleni mérkőzés.”

A PAFC legutóbbi három bajnokiján kikapott, szombaton 18.30-tól fogadja a Kecskemétet, majd jövő szombaton 14 órától az Újpestet.

Legfrissebb hírek

Magyar Zsolt a több játéklehetőség reményében írt alá a Csíkszeredához

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 07:01

A Puskás Akadémia középpályása a Csíkszeredánál folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 15:37

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 12:40

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38

Jurek és Kerezsi is végleg az MTK-hoz került – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 11:29

A Puskás Akadémia 34 éves kapusa szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 10:55

Közel az egyezség az Újpest és a Puskás Akadémia között – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 10:58
Ezek is érdekelhetik