NB I: a DVTK tud pozitív lenni? Koman már látja az irányt!
A Debreceni VSC 1–0-ra legyőzte a Diósgyőri VTK-t a labdarúgó NB I 16. fordulójában. A hazaiak vezetőedzője, Kondás Elemér szerint csapata megérdemelten nyert, míg a miskolciak edzője, Bekő Balázs úgy véli, a DVTK-nak kellett volna győznie. A két vezetőedző mellett Szakály Péter és Koman Vladimir értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







