DVTK: Elek mellett még egy játékos érkezhet – a Fradiból!

2016.01.20. 08:58
A Nemzeti Sport értesülései szerint a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK a Ferencváros korosztályos válogatott középpályásával, Nagy Dominikkel erősítené meg a keretét.

A Törökországban edzőtáborozó diósgyőri csapat Elek Ákos mellett még egy játékost szívesen látna a csapatában. A magyar válogatott középpályás átigazolási ügye bosszantó apróságok miatt továbbra is húzódik – mint azt Árki Gábor sportigazgatótól megtudtuk, a hetek óta várt aláírt szerződés egyszer már megérkezett a klubhoz, ám hibás dátummal. A Törökországban edzőtáborozó diósgyőri csapat Elek Ákos mellett még egy játékost szívesen látna a csapatában. A magyar válogatott középpályás átigazolási ügye bosszantó apróságok miatt továbbra is húzódik – mint azt Árki Gábor sportigazgatótól megtudtuk, a hetek óta várt aláírt szerződés egyszer már megérkezett a klubhoz, ám hibás dátummal.

„Vezetőedzőnk alapvetően két játékos átigazolást szorgalmazza, és ennek megfelelően Elek Ákoson kívül a télen legfeljebb még egy futballista csatlakozhat hozzánk. Folynak az egyeztetések, szeretném a napokban lezárni az ügyet, és ha sikerül, a játékos azonnal a csapat után utazhatna” – mondta a Nemzeti Sport érdeklődésére Árki Gábor.

Értesüléseink szerint a Ferencváros ősszel jobbára mellőzött középpályásáról, Nagy Dominikról van szó. Ez esetben az sem lenne meglepő, ha a másodedző, Pisont István tanácsára kerülne Miskolcra az élvonalban már 17 évesen és 4 naposan bemutatkozó, most 20 esztendős labdarúgó, hiszen az U17-es válogatottból jól ismerik egymást. Nagy Dominik az U21-es válogatottban is szerepelt már.

Az MFK Zemplín Michalovce elleni felkészülési mérkőzésen gólt szerző Nagy nem az első ferencvárosi kiszemeltje a DVTK-nak a télen. A diósgyőri klub korábban Holman Dávidot is kinézte, aki azonban minden bizonnyal Debrecenben folytatja a pályafutását.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A DVTK-NÁL
Érkezők:
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:

Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek: Elek Ákos (Csangcsun Jataj – Kína), Holman Dávid (FTC), Nagy Dominik (FTC)
Távozók: Bősz Levente (szabadon igazolható)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: –
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk: Miroszlav Grumics (szerb), Senad Husic (bosnyák)

 

Legfrissebb hírek

Joseph: Megmutattuk, hogy nem véletlenül jutottunk ki a világbajnokságra

Foci vb 2026
5 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
6 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
16 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
23 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:51

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26
Ezek is érdekelhetik