FTC: ezért rúgta Böde a büntetőt; Ramírez „ajándékot” kap
A Ferencváros labdarúgócsapata második félidei játékának köszönhetően 4–0-ra legyőzte hazai pályán a Puskás Akadémiát. A mérkőzés után Thomas Doll vezetőedző és Radó András bővebben is beszélt a Böde Dániel által elvégzett büntetőről, míg Pekár Lászlót a felcsútiak hullámzó teljesítményéről és a kiesés elleni harcról kérdeztük.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik





