MK: 454 darab 6500 forintos jegyet kaptak az újpestiek

2016.05.05. 23:47
További 454 darab jegyet vehetnek meg az Újpest labdarúgócsapatának szurkolói a Ferencváros elleni szombati Magyar Kupa-döntőre.

A Magyar Labdarúgó-szövetség a Groupama Aréna eddig blokkolt C6-os szektorának egy részét is megnyitotta az Újpesti nagyközönség előtt – olvasható az ujpestfc.hu-n.

A 6500 forintba kerülő belépőkből összesen 454 darabot kapott a lila-fehér klub a szövetségtől. A jegyek pénteken 17-től 20 óráig, illetve szombaton 10-től 18 óráig megvásárolhatóak a Szusza Ferenc Stadionnál vagy az MLSZ online jegyértékesítő felületén keresztül az alábbi linken.

MAGYAR KUPA
DÖNTŐ
Újpest–Ferencváros
május 7., 20.30
Groupama Aréna. V: Iványi

Legfrissebb hírek

Szerhij Rebrovot továbbra is a magyar kispad érdekelné

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 17:54

Az ETO, az FTC és a ZTE emelkedett ki a teljesítményindexekben, no meg Vitális

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 15:44

Hiába a sima FTC-siker a ZTE ellen, a zöld-fehérek csak a 2. helyen végeztek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 19:06

Az ETO megakadályozhatja, hogy a Fradi 100 éve nem látott sorozatot állítson be

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 13:18

Váratlan szöglet zavarta össze az egerszegi védelmet a kupadöntőn

Labdarúgó NB I
2026.05.11. 08:38

Hajnal Tamás: Bántott minket, hogy az előző két döntőt nem tudtuk megnyerni

Labdarúgó NB I
2026.05.10. 10:04

Gundel-Takács Bence: Jövő héten megpróbálunk ismét borsot törni a Ferencváros orra alá!

Labdarúgó NB I
2026.05.10. 09:34

Gruber Zsombor: Kicsit bosszankodtam, mert én voltam kijelölve a tizenegyesre

Labdarúgó NB I
2026.05.10. 08:11
Ezek is érdekelhetik