Már senki sincs életveszélyben a pénteken Békés megyében súlyos autóbalesetet szenvedő négy női futballista közül.
A beol.hu megszólaltatta Budai Istvánt, a Mezőberényi FC edzőjét, aki elmondta: a szülőktől úgy értesült, hogy már egyetlen sérült sincs életveszélyes állapotban.beol.hu megszólaltatta Budai Istvánt, a Mezőberényi FC edzőjét, aki elmondta: a szülőktől úgy értesült, hogy már egyetlen sérült sincs életveszélyes állapotban.
Mint arról beszámoltunk, a Mezőberényi FC női csapatának tagjai pénteken szenvedtek súlyos autóbalesetet Kamut közelében, kocsijuk szinte a felismerhetetlenségig összeroncsolódott. A helyszínre mentőhelikopter is érkezett.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







