FTC: Váltanom kellett, hogy halljam a szurkolóktól a nevemet – Botka
A Ferencváros 2–1-es győzelmet aratott a Budapest Honvéd felett a Groupama Arénában a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első felvonásán. A jó iramú találkozó után Botka Endre az NSO Tv stábjának elmondta: különleges érzés volt korábbi csapata ellen először pályára lépni. Nem zavarták őt a kispesti szurkolók rigmusai, inkább csak nevetett rajtuk. A Honvéd gólját szerző Davide Lanzafame viszont nagyon hálás a fanatikusaiknak, hogy a tizenkettedik embert jelentették számukra a pályán.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik





