Jótékonysági öregfiúktornát rendeztek az Elek Gyula Arénában a Ferencváros, a Bp. Honvéd, az Újpest és az MTK részvételével. Az NSO Tv stábja is ott járt a kitűnő hangulatú „kettős rangadón”, amelyen a zöld-fehérek 70 éves legendája, Szőke István döntötte el kapáslövésével a finálét. Riporterünk nemcsak vele, hanem a főszervező Szokolai Lászlóval, valamint Sallai Sándorral is beszélgetett, utóbbi unokaöccsével, a Palermóban futballozó Sallai Rolanddal kapcsolatos gondolatait is megosztotta velünk.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik





