MLSZ: a Fradi 300 ezres, a DVTK 150 ezres bírságot kapott

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.04.11. 18:58
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága az április 11-i ülésén négy meccsre eltiltotta a Vasas játékosát, Hangya Szilvesztert, a Ferencváros és a DVTK pedig pénzbírságot kapott – adta hírül az mlsz.hu.

Hangya Szilveszter (Vasas), mert amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben, a földön fekve megütötte ellenfelét, 4, Dusan Brkovics (DVSC) 1, Danko Lazovics (Videoton FC), mert amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben, ellenfelét a földre lökte, majd levonulás közben a játékvezető ítélete ellen legalább háromszor sportszerűtlen módon tiltakozott, 3, James Manjrekar (Vasas) 1 soron következő férfi felnőttbajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott. Hangya Szilveszter (Vasas), mert amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben, a földön fekve megütötte ellenfelét, 4, Dusan Brkovics (DVSC) 1, Danko Lazovics (Videoton FC), mert amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben, ellenfelét a földre lökte, majd levonulás közben a játékvezető ítélete ellen legalább háromszor sportszerűtlen módon tiltakozott, 3, James Manjrekar (Vasas) 1 soron következő férfi felnőttbajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Urbányi István vezetőedző (Gyirmót), mert a játékvezetők működése ellen sportszerűtlen módon tiltakozott, amiért a kispadról elküldték, a kispad közvetlen környékének elhagyása közben a tartalék játékvezető jegyzeteit tartalmazó mappát elvette az asztalról, továbbá a mérkőzés lefújása után a játéktérre ment, és ott a játékvezető működése ellen sportszerűtlen módon tiltakozott, negatív kijelentést tett, a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 3 soron következő NB I-es bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A fegyelmi bizottság az FTC–Diósgyőr mérkőzéssel kapcsolatban az FTC-t, mint visszaesőt, a hivatalos személyek parkolási feltételeinek biztosításával kapcsolatos szabályzati előírások megsértéséért, valamint szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (az ellenfél szidalmazása), továbbá tárgy nézők elől elzárt területre történt bedobásáért 300 000 Ft, a Diósgyőrt, mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet és az ellenfél szidalmazása) 150 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

A teljes határozatot itt olvashatja el!

Legfrissebb hírek

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
42 perce

Joseph: Megmutattuk, hogy nem véletlenül jutottunk ki a világbajnokságra

Foci vb 2026
9 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot

Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
2026.06.23. 20:14

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:17

Kubatov Gábor: Ha a Fradinak ez lenne az érdeke, hátrébb tudnék lépni

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 15:07

Botka Endre: Borbély Balázs csapatot próbál kialakítani, ami eddig picit a háttérbe szorult

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 15:01
Ezek is érdekelhetik