DVSC–Honvéd: „Küzdjetek a bajnoki címért” – az utcán parádés volt a hangulat
A különvonattal érkező kispestiek és a debreceni szurkolók is vonultak a mérkőzésre. A Honvéd a bajnoki címért, míg a DVSC a bennmaradásért küzd a labdarúgó NB I 32. fordulójában, így érhetően előbbi tábora volt nagyobb és jóval hangosabb is. A lényeg: a hangulatra már a meccs előtt sem lehetett panasz.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik







