DVTK: elkezdődött a stadion pályájának füvesítése – videó
Elkezdődött a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK-nak a jövőben otthont adó Diósgyőri Stadion pályájának füvesítése – számolt be róla a boon.hu.
A portál beszámolója szerint néhány napja még a fűtőrendszer piros csöveinek homokkal történő borítását végezték el, míg a héten megkezdődött a gyephordó réteg felvitele és a fűszőnyeg lerakása. A lap cikke szerint várhatóan novemberben lehet megtenni az első lépéseket a pályán, amely tavaszra már teljes értékű lesz.
Elkezdődött a Diósgyőri Stadion pályájának füvesítése (Forrás: boon.hu)
Elkezdődött a Diósgyőri Stadion pályájának füvesítése (Forrás: boon.hu)
Legfrissebb hírek

A DVTK megegyezett a csatárról, napokon belül érkezhet
Labdarúgó NB I
2026.01.29. 09:13
Ezek is érdekelhetik







