NB I: Supka Attila ügyében bírósághoz fordul a Szeged

MTI MTIMTI MTI
2017.12.27. 14:38
A Szeged 2011 labdarúgóklub eljárást kezdeményezett Supka Attila ellen a területileg illetékes közigazgatási és munkaügyi bíróságnál, illetve a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságánál.

A másodosztályú labdarúgócsapat honlapjának szerdai közleménye szerint azért nyújtottak be keresetet Supka ellen, mert a szakember a jogszabályokkal ellentétes módon mondta fel munkaviszonyát.

Az 55 éves tréner az őszi szezon végén, december 10-én lett a bajnoki címvédő Budapest Honvéd labdarúgócsapatának vezetőedzője, miután Kispesten menesztették Erik van der Meert, Supka pedig lemondott a Szeged 2011 vezetőedzői posztjáról.

A Honvéd a következő egymondatos közleményt adta ki szerda este:

„Tájékoztatjuk a közvéleményt, hogy a médiában a mai napon megjelent Szeged 2011-Supka Attila ügy nem érinti Supka Attila vezetőedzői munkavállalását a Budapest Honvédnál.”

 

 

Legfrissebb hírek

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Csehországból is érdeklődnek a Honvéd tehetsége iránt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 14:42

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05

A Honvéd szerződést bontott Feczkó Tamással – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 19:36

Szó sincs a Honvédról, a Csákvár továbbra is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 18:35
Ezek is érdekelhetik