DVSC: februárban törökországi edzőtáborba utazik a csapat
Eldőlt, hogy a DVSC labdarúgócsapata a törökországi Sidében is készül majd az NB I tavaszi folytatására – adta hírül a klub hivatalos honlapja.
„Együttesünk február 5-től 15-ig készül majd az Antalya tartomány Manavgat körzetében fekvő városban, ez idő alatt öt edzőmérkőzést játszik – írja a dvsc.hu. – A tervek szerint 7-én és 11-én két-két találkozón lép pályára a Loki, míg 14-én egy meccs lesz.”
Az ellenfelekről későbbre ígért tájékoztatást a klub. A DVSC-nél január 11-én állapotfelméréssel veszi kezdetét a téli felkészülés.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





