DVSC: újra döntött az MLSZ Jovanovic eltiltásáról
Az MLSZ fegyelmi bizottsága a DVSC képviselőinek meghallgatását követően négyről három mérkőzésre csökkentette a DVTK elleni bajnokin Ugrai Rolandot megütő Aleksandar Jovanovic eltiltását.
A debreceniek decemberben kérték az eset megtárgyalását, amelyre kedden került sor, és a szövetség enyhített az ítéleten.A debreceniek decemberben kérték az eset megtárgyalását, amelyre kedden került sor, és a szövetség enyhített az ítéleten.
Ferenczi Jánost egy meccsről tiltották el, az ő büntetése változatlan. Ő a Balmazújváros elleni bajnokin nem szerepel, míg a boszniai Jovanovic a Puskás Akadémia és az Újpest elleni találkozót is kihagyja.
Legfrissebb hírek

Ferenczi István második lett a himalájai ultraversenyen
Csupasport
2026.06.25. 13:23

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31
Ezek is érdekelhetik






