
Supka Attilának sokba került a klubváltás (Fotó: Török Attila)
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága ötszázezer forintos pénzbüntetés megfizetésére kötelezte Supka Attilát.
A hivatalos indoklás szerint azért marasztalta el a szövetség a Budapest Honvéd vezetőedzőjét, mert a Szeged 2011 Kft. sportszervezettel megkötött határozott idejű munkaszerződésében vállalt kötelezettségének nem tett eleget. Mint ismert, a szakember a Honvéd előtt az NB II-es együttest irányította.
Természetesen szerettük volna megkérdezni az edzőt, mi a véleménye a büntetésről,
de nem kívánt nyilatkozni az ügyről.
Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd
Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya
Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05
Ezek is érdekelhetik




