Honvéd: Supkát félmillió forintra büntette az MLSZ

2018.02.07. 00:22
null
Supka Attilának sokba került a klubváltás (Fotó: Török Attila)
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága ötszázezer forintos pénzbüntetés megfizetésére kötelezte Supka Attilát.

 

 

A hivatalos indoklás szerint azért marasztalta el a szövetség a Budapest Honvéd vezetőedzőjét, mert a Szeged 2011 Kft. sportszervezettel megkötött határozott idejű munkaszerződésében vállalt kötelezettségének nem tett eleget. Mint ismert, a szakember a Honvéd előtt az NB II-es együttest irányította.

Természetesen szerettük volna megkérdezni az edzőt, mi a véleménye a büntetésről,
de nem kívánt nyilatkozni az ügyről.

Legfrissebb hírek

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Ilyen még nem volt a 12 csapatos NB I-ben – már heten is edzőt váltottak

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 12:18

Csehországból is érdeklődnek a Honvéd tehetsége iránt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 14:42

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05

A Honvéd szerződést bontott Feczkó Tamással – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 19:36
Ezek is érdekelhetik