DVSC: a gipsz már lekerült Ferenczi János lábáról
Jó ütemben halad Ferenczi János felépülése, bár így is hosszú kihagyás vár rá: a Debreceni VSC labdarúgócsapatának védője az Újpest FC elleni bajnoki mérkőzésen szenvedett külső bokaszalag-szakadást, s meg kellett műteni.
A gipsz már lekerült a bal oldali védő lábáról, elkezdheti a gyógytornát, a rehabilitációt és a konditermi edzéseket.
Legfrissebb hírek

Ferenczi István második lett a himalájai ultraversenyen
Csupasport
2026.06.25. 13:23

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





