MLSZ: a Ferencváros ismét fizethet szurkolói miatt
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a keddi ülésén 200 ezer forintra büntette az NB I éllovasát, a Ferencvárost.
Mint az az indoklásban olvasható, a bizottság „a Ferencváros–Mezőkövesd mérkőzéssel kapcsolatban az FTC-t mint visszaesőt, mérkőzésrendezéssel kapcsolatos szabályzati előírás megsértéséért, szurkolóinak kisebb mennyiségű pirotechnikai eszköz beviteléért és használatáért, valamint szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (az MLSZ szidalmazása) 200 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi”.
A bizottság továbbá Kulcsár Dávidot, a Paks játékosát három meccsről eltiltotta, mert Kulcsár „a játékvezető személyére sértő kifejezést használt”.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik







