Gyász: elhunyt a korábbi NB I-es partjelző, NB II-es bíró
Életének hetvenedik esztendejében tragikus körülmények között elhunyt Győr Zoltán egykori NB I-es partjelző, az NB II-es játékvezetői keret valamikori oszlopos tagja – írja hivatalos honlapján a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ).


Győr Zoltán 1978-ban tette le a játékvezetői vizsgát, 1980-ban már a Pest megyei keretben működött, ahol kezdetben ifjúsági mérkőzéseket vezetett, a megyei I. osztályban pedig partjelző volt.
1984 tavaszán, 34 évesen felkerült az országos keretbe, 1990 és 1997 között 39 NB I-es találkozón kapott szerepet játékvezetői asszisztensként. Az NB I-es búcsúra 1997. november 1-jén Miskolcon, a Diósgyőr–Debrecen mérkőzésen került sor.
Győr Zoltán temetésére a kialakult járványhelyzet miatt későbbi időpontban kerül sor – írja az mlsz.hu.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben
Foci vb 2026
2026.06.25. 07:33

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n
Minden más foci
2026.06.23. 21:52

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott
Foci vb 2026
2026.06.23. 17:10
Ezek is érdekelhetik


