Koronavírus: Törőcsik András megkapta az első oltást
Törőcsik András, az Újpest legendás, 45-szörös válogatott labdarúgója megkapta az első oltást a koronavírus ellen.
Törőcsik András még novemberben produkált pozitív koronavírustesztet, összesen három hónapon át tartózkodott kórházban. Vérképző és gyomorvédő gyógyszereket kapott, februárban pedig végre újra otthon lehetett.novemberben produkált pozitív koronavírustesztet, összesen három hónapon át tartózkodott kórházban. Vérképző és gyomorvédő gyógyszereket kapott, februárban pedig végre újra otthon lehetett.
Kedden dr. Zsigmond Barna Pál tette közzé a hivatalos Facebook-oldalán, hogy Törőcsik András megkapta az első oltást.
Legfrissebb hírek

Törőcsik András, a magyar futball elveszett zsenije
Magyar válogatott
2026.06.10. 15:51

Öt éve bénította meg a világot a koronavírus-járvány
Egyéb egyéni
2025.03.28. 09:12
Ezek is érdekelhetik






