
Szőke István (1945–2021) (Fotó: Hegedűs Márk/Nógrád Megyei Hírlap)
Életének 77. évében elhunyt Szőke István, az SBTC egykori kapusa, aki 1965 és 1974 között 96 NB I-es mérkőzésen szerepelt. Csapatával 1967-ben, a Magyar Népköztársasági Kupában ezüstérmet, az NB I-ben az 1971–1972-es idényben bronzérmet szerzett, és pályára lépett az AEK Athén elleni hazai UEFA-kupa-mérkőzésen – számolt be róla a klub hivatalos honlapja.
Visszavonulása után a Salgótarjáni Torna Club ügyvezető elnöke volt, majd edzősködött, és nyugdíjazásáig Nagybátonyban középiskolai tanárként dolgozott. Temetéséről később intézkednek.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




