
Sigér Dávid (Fotó: Polgár László)
Mint beszámoltunk róla, az Ausztriában edzőtáborozó Ferencváros gól nélküli döntetlent játszott Szlovéniában a szlovén másodosztályt megnyerő NK Rogaskával. A meccs után a Ferencváros több játékosa is kerékpárra pattant, és úgy tért vissza az osztrák–szlovén határ másik oldalán fekvő edzőtáborba. A két települést, Bad Radkersburgot (Regedét) és Gornja Radgonát (Felsőregedét) csak a Mura választja el egymástól, így néhány perc alatt ott voltak a főhadiszálláson a labdarúgók.

Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik







