Mim Gergely hosszú távú szerződést köt a ZTE-vel – NS-infó

B. L.B. L.
2024.03.13. 10:09
Mim Gergely hosszú távú szerződést köthet a ZTE-vel (Fotó: Szabó Miklós)
A Nemzeti Sport információi szerint hamarosan bejelentik, hogy Mim Gergely hosszú távú szerződést köt a ZTE FC-vel. A 24 éves középpályás kölcsönben futballozik a zalaegerszegieknél, akik a szélső játékát látva úgy döntöttek, megtartják a játékost. Úgy tudjuk, a klub megállapodott a Puskás Akadémia FC-vel a váltás részleteiről, hamarosan bejelenthetik az átigazolást.

Mim Gergely 20 bajnokin négy gólt szerzett és egy gólpasszt adott a ZTE FC-ben.  A lendületes, nagy teherbírású, az egy egy elleni párharcokat rendre kereső, technikás szélső megannyi poszton szerepelt a zalaegerszegieknél, az utóbbi időben Márton Gábor 3–5–2-es hadrendjében a bal oldali középpályás posztján teljesített meggyőzően.

 

Legfrissebb hírek

Együttműködési megállapodást kötött az NB II újoncával a ZTE FC

Labdarúgó NB I
20 órája

Az U-válogatott Bakti Balázs Eszékre szerződött

Légiósok
2026.06.25. 16:48

NS-infó: együttműködés jöhet a ZTE és a Nafta között – Zalaegerszegről érkezhet edző, játékos is

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 15:34

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52

ZTE: aláírt a fehérvári szélső, akiért már jött is ajánlat Skóciából – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 19:20

A ZTE bejelentette középső védője távozását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 07:14

Távozik a ZTE FC saját nevelésű védője – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 12:25
Ezek is érdekelhetik