
Fotó: Unger Tamás/Vas Népe
Három meccset rendeztek a női labdarúgó NB I 20. fordulójának szombati játéknapján.
A Haladás négygólos döntetlent játszott a Szekszárddal, a DVTK a Szent Mihály otthonában nyert, míg a Soroksár a Fehérvárt gyűrte le.
NŐI NB I
20. FORDULÓ
Haladás–Szekszárd 2–2
Soroksár–Fehérvár 2–0
Szent Mihály–Diósgyőr 0–1
Legfrissebb hírek

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől
Labdarúgó NB II
2026.06.22. 22:12
Ezek is érdekelhetik







